Usługi serwisowe i regeneracja

Oferta usług serwisowych

Dla naszych Klientów z różnych sektorów przemysłu świadczymy usługi utrzymania ruchu. Indywidualnie podchodzimy do każdego zadania, a nasi wysokiej klasy specjaliści dopasowują odpowiednie rozwiązania do konkretnego Klienta i branży w jakiej funkcjonuje . Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom nabytym w różnych obszarach przemysłu  wprowadzamy dobre praktyki i odpowiednie rozwiązania.

Współpraca z Nami to gwarancja solidnego i efektywnego  wykonania zadania. Skontaktuj się z nami już dziś by poznać szczegóły oferty.

serwis@dshydro.pl

Regeneracja siłowników

Regenerujemy siłowniki w każdym możliwym zakresie .Od wymiany uszczelnień po dorabianie zużytych elementów . Nasze zaplecze magazynowe  pozwala na to, by w krytycznych sytuacjach wykonać naprawę nawet w ciągu jednego dnia.

 

 

Regeneracja pomp i silników hydraulicznych

Weryfikujemy i naprawiamy pompy i silniki hydrauliczne. Dzięki aparaturze kontrolno pomiarowej potrafimy w krótkim czasie zdiagnozować przyczynę usterki jednostki, skutecznie ją usunąć a w przypadku, gdy naprawa jest niemożliwa zaproponować optymalne rozwiązanie w zakresie ceny i terminu.

Kontakt

Współpraca z Nami to gwarancja solidnego i efektywnego  wykonania zadania. Skontaktuj się z nami już dziś by poznać szczegóły oferty .

Contact Form Demo (#2)